Bardienst

Zaterdag 28-10-2017 VRIJWILLIGER VRIJWILLIGER
8.00 tot 13.00 uur J. ter Mate K. Bonte
13.00 tot 18.00 uur Mick de Boer Leon Kingma
Zondag 29-10-2017
12.30 tot 17.30 Christiaan Dommerholt
13.30 tot 18.30 Remon Lanters
Dinsdag 31-10-2017
19.00 tot 21.30 uur Annet Marsman
21.30 tot 23.30 uur Bertus Wientjes Albert Frederiks
Donderdag 2-11-17
21.30 tot 23.30 uur
Vrijdag 3-11-2017
21.30 tot 23.30 uur
Zaterdag 4-11-2017 VRIJWILLIGER VRIJWILLIGER
8.00 tot 13.00 uur Lytiano van Engelen Pascal Hopman
13.00 tot 18.00 uur Ties Schokker Tim Harmsen
Zondag 5-11-2017
Dinsdag 7-11-2017
19.00 tot 21.30 uur Annelies Huttinga
21.30 tot 23.30 uur
Donderdag 9-11-17
21.30 tot 23.30 uur Tafeltennis
Vrijdag 10-11-2017
21.30 tot 23.30 uur Kaarten
Zaterdag 11-11-2017 VRIJWILLIGER VRIJWILLIGER
8.00 tot 13.00 uur Danya Sadeghpoor Amer Faraman
13.00 tot 18.00 uur Jesper Grievink Daan Heijenga
Zondag 12-11-2017
Dinsdag 14-11-2017
19.00 tot 21.30 uur Han de Haan
21.30 tot 23.30 uur
Donderdag 16-11-17
21.30 tot 23.30 uur
Vrijdag 17-11-2017
21.30 tot 23.30 uur
Zaterdag 18-11-2017 VRIJWILLIGER VRIJWILLIGER
8.00 tot 13.00 uur Sven ten Voorde Kaspar Bont
13.00 tot 18.00 uur Max vd Velde Sander de Witte
Zondag 19-11-2017
12.30 tot 17.30 Sieb Dieleman
13.30 tot 18.30 Bas Blokvoort
Dinsdag 21-11-2017
19.00 tot 21.30 uur Bert Middeldorp
21.30 tot 23.30 uur
Donderdag 23-11-17
21.30 tot 23.30 uur Tafeltennis
Vrijdag 24-11-2017
21.30 tot 23.30 uur Kaarten
Zaterdag 25-11-2017 VRIJWILLIGER VRIJWILLIGER
8.00 tot 13.00 uur Lowie Hulman Daan Heijenga
13.00 tot 18.00 uur Nick Berends Mark Reit
Zondag 26-11-2017
10.00 tot 15.00 Dirk Dieleman
Dinsdag 28-11-2017
19.00 tot 21.30 uur Boris Bresser
21.30 tot 23.30 uur Bertus Wientjes Albert Frederiks
Donderdag 30-11-17
21.30 tot 23.30 uur …….
Vrijdag 1-12-2017
21.30 tot 23.30 uur Martin Scholte vd Mast
Zaterdag 2-12-2017 VRIJWILLIGER VRIJWILLIGER
8.00 tot 13.00 uur Jorrit van Heijst Luca Teuwsen
13.00 tot 18.00 uur Leon Kingma Jaap Salverda
Zondag 3-12-2017
12.00 tot 17.00 Boris Bresser
13.30 tot 18.30 Jordi Weersch
Dinsdag 5-12-2017
19.00 tot 21.30 uur Annelies Huttinga
21.30 tot 23.30 uur …..
Donderdag 7-12-17
21.30 tot 23.30 uur Tafeltennis
Vrijdag 8-12-2017
21.30 tot 23.30 uur Kaarten
Zaterdag 9-12-2017 VRIJWILLIGER VRIJWILLIGER
8.00 tot 13.00 uur Ahmed Diako Thijs Havekes
13.00 tot 18.00 uur Maher Faraman Karsten Oonk
Zondag 10-12-2017

4de 10.30

Dinsdag 12-12-2017
19.00 tot 21.30 uur Han De Haan
21.30 tot 23.30 uur ……………….
Donderdag 14-12-17
21.30 tot 23.30 uur …………
Vrijdag 15-12-2017
21.30 tot 23.30 uur Rene Klein Bussink
Zaterdag 16-12-2017 VRIJWILLIGER VRIJWILLIGER
8.00 tot 13.00 uur Stan Grievink Ties Schokker
13.00 tot 18.00 uur Daan den Boer Lytiano van Engelen
Zondag 17-12-2017
12.30-17.30 Niels Veldhuis
13.30 – 18.30 Kristian Henst
Dinsdag 19-12-2017
19.00 tot 21.30 uur Bert Middeldorp
21.30 tot 23.30 uur ……………….
Donderdag 21-12-17
21.30 tot 23.30 uur Tafeltennis
Vrijdag 22-12-2017
21.30 tot 23.30 uur kaarten