Bardienst – UPDATE!!!!

INDELING BARDIENST SEIZOEN 2017-2018, na de winterstop

Zaterdag 20-1-18 VRIJWILLIGER VRIJWILLIGER
11 en 15 uur
wedstrijd
Zondag 21-1-18 midwinterloop
horecacie horecacie
Dinsdag 23-1-18
19.00 tot 21.30 uur Boris (Greta) Bresser
21.30 tot 23.30 uur
Donderdag 25-1-18
21.30 tot 23.30 uur
Vrijdag 26-1-18
21.30 tot 23.30 uur ……….
Zaterdag 27-1-18 VRIJWILLIGER VRIJWILLIGER
oefentoernooi Bardienst geregeld Bardienst geregeld
Zondag 28-1-18 xx xx
Dinsdag 30-1-18
19.00 tot 21.30 uur Bert Middeldorp
21.30 tot 23.30 uur
Donderdag 1-2-18
21.30 tot 23.30 uur
Vrijdag 2-2-18
21.30 tot 23.30 uur Kaarten
Zaterdag 3-2-18 VRIJWILLIGER VRIJWILLIGER
8.00 tot 13.00 uur Stan Grievink Maher Faraman
13.00 tot 18.00 uur Bert Jan Bosschloo Mark Reit
Zondag 4-2-18 xx xx
Dinsdag 6-2-18
19.00 tot 21.30 uur Boris (Greta) Bresser
21.30 tot 23.30 uur
Donderdag 8-2-18
21.30 tot 23.30 uur
Vrijdag 9-2-18
21.30 tot 23.30 uur Martin Scholte vd mast
Zaterdag 10-2-18 VRIJWILLIGER VRIJWILLIGER
8.00 tot 13.00 uur Tim Harmsen Thijs Havekes
13.00 tot 18.00 uur Aran Agema Tom Vinkenstein
Zondag 11-2-18 xx xx
Dinsdag 13-2-18
19.00 tot 21.30 uur Han de Haan
21.30 tot 23.30 uur Bertus Wientjes Albert Frederiks
Donderdag 15-2-18
21.30 tot 23.30 uur Tafeltennis
Vrijdag 16-2-18
21.30 tot 23.30 uur Kaarten
Zaterdag 17-2-18 VRIJWILLIGER VRIJWILLIGER
8.00 tot 13.00 uur Kasper Bont Lowie Hulman
13.00 tot 18.00 uur Vincent Kobossen Ahmed Diako
Zondag 18-2-18
Dinsdag 20-2-18
19.00 tot 21.30 uur ­­­­­­­
21.30 tot 23.30 uur
Donderdag 22-2-18
21.30 tot 23.30 uur
Vrijdag 23-2-18
21.30 tot 23.30 uur Rene Klein Bussink
Zaterdag 24-2-18 VRIJWILLIGER VRIJWILLIGER
8.00 tot 13.00 uur Jesper Grievink xxx
13.00 tot 18.00 uur Amer Faraman xxx
Zondag 25-2-18
Dinsdag 27-2-18
19.00 tot 21.30 uur Bert Middeldorp
21.30 tot 23.30 uur
Donderdag 1-3-18
21.30 tot 23.30 uur
Vrijdag 2-3-18
21.30 tot 23.30 uur Kaarten
Zaterdag 3-3-18 VRIJWILLIGER VRIJWILLIGER
8.00 tot 13.00 uur Ties Schokker xxx
13.00 tot 18.00 uur Leon Kingma xxx
Zondag 4-3-18
1e – 2e
13.00 tot 18.00 uur Sven ten Voorde Rink van Zanten
Dinsdag 6-3-18
19.00 tot 21.30 uur ???
21.30 tot 23.30 uur
Donderdag 8-3-18
21.30 tot 23.30 uur
Vrijdag 9-3-18
21.30 tot 23.30 uur Martin Scholte vd mast
Zaterdag 10-3-18 VRIJWILLIGER VRIJWILLIGER
8.00 tot 13.00 uur Daan den Boer Max vd Velde
13.00 tot 18.00 uur Mark Reit Danya Sadeghpoor
Zondag 11-3-18
1e – 2e
13.00 tot 18.00 uur Christiaan Dommerholt Bas Koudijs
Dinsdag 13-3-18
19.00 tot 21.30 uur Han de Haan
21.30 tot 23.30 uur Bertus Wientjes +

Albert Frederiks

Donderdag 15-3-18
21.30 tot 23.30 uur Tafeltennis
Vrijdag 16-3-18
21.30 tot 23.30 uur Kaarten
Zaterdag 17-3-18 VRIJWILLIGER VRIJWILLIGER
8.00 tot 13.00 uur Sander de Witte Luca Teuwsen
13.00 tot 18.00 uur Karsten Oonk Bert Jan Bosschloo
Zondag 18-3-18
3e – 4e 9.30 tot 14.30 Kristian Henst
Dinsdag 20-3-18
19.00 tot 21.30 uur Boris (Greta) Bresser
21.30 tot 23.30 uur
Donderdag 22-3-18
21.30 tot 23.30 uur
Vrijdag 23-3-18
21.30 tot 23.30 uur Rene Klein Bussink
Zaterdag 24-3-18 VRIJWILLIGER VRIJWILLIGER
8.00 tot 13.00 uur Nick Berends Mick de Boer
13.00 tot 18.00 uur Aran Agema Maher Faraman
Zondag 25-3-18
1e – 2e Lowie Hulman Dirk Dieleman
Dinsdag 27-3-18
19.00 tot 21.30 uur Bert Middeldorp
21.30 tot 23.30 uur
Donderdag 29-3-18
21.30 tot 23.30 uur
Vrijdag 30-3-18
21.30 tot 23.30 uur Kaarten
Zaterdag 31-3-18 VRIJWILLIGER VRIJWILLIGER
8.00 tot 13.00 uur Jorrit van Heijst Joel Termate
13.00 tot 18.00 uur Lytiano van Engelen Ahmed Diako
Zondag 1-4-18
Dinsdag 3-4-18
19.00 tot 21.30 uur ???
21.30 tot 23.30 uur
Donderdag 5-4-18
21.30 tot 23.30 uur
Vrijdag 6-4-18
21.30 tot 23.30 uur Martin Scholte vd Mast
Zaterdag 7-4-18 VRIJWILLIGER VRIJWILLIGER
8.00 tot 13.00 uur Kasper Bont Tim Heijenga
13.00 tot 18.00 uur Tim Harmsen Bas Vriezen
Zondag 8-4-18
1e – 3e – 4e Machiel Henst Jordi Weersch
Dinsdag 10-4-18
19.00 tot 21.30 uur Han de Haan
21.30 tot 23.30 uur Bertus Wientjes +

Albert Frederiks

Donderdag 12-4-18
21.30 tot 23.30 uur Tafeltennis
Vrijdag 13-4-18
21.30 tot 23.30 uur Kaarten
Zaterdag 14-4-18 VRIJWILLIGER VRIJWILLIGER
8.00 tot 13.00 uur Melle ter Horst Bas Blokvoort
13.00 tot 18.00 uur Karsten Oonk Max vd Velde
Zondag 15-4-18
1e – 2e Bas Vriezen Mitchell Waanders
Dinsdag 17-4-18
19.00 tot 21.30 uur Boris (Greta) Bresser
21.30 tot 23.30 uur
Donderdag 19-4-18
21.30 tot 23.30 uur
Vrijdag 20-4-18
21.30 tot 23.30 uur Kaarten
Zaterdag 21-4-18 VRIJWILLIGER VRIJWILLIGER
8.00 tot 13.00 uur Bas Vriezen Daan Heijenga
13.00 tot 18.00 uur Tom Vinkenstein
Zondag 22-4-18
2e 10.30 tot 15.00 Jordi Weersch
Dinsdag 24-4-18
19.00 tot 21.30 uur Bert Middeldorp
21.30 tot 23.30 uur
Donderdag 26-4-18
21.30 tot 23.30 uur
Vrijdag 27-4-18
21.30 tot 23.30 uur …….
Zaterdag 28-4-18 VRIJWILLIGER VRIJWILLIGER
8.00 tot 13.00 uur Leon Kingma Kristian Henst
13.00 tot 18.00 uur Bas Blokvoort Danya Sadeghpoor
Zondag 29-4-18
Inhaal/beker
Dinsdag 1-5-18
19.00 tot 21.30 uur ???
21.30 tot 23.30 uur
Donderdag 3-5-18
21.30 tot 23.30 uur
Vrijdag 4-5-18
21.30 tot 23.30 uur Rene Klein Bussink
Zaterdag 5-5-18 VRIJWILLIGER VRIJWILLIGER
8.00 tot 13.00 uur Nick Berends Sieb Dieleman
13.00 tot 18.00 uur Bert Jan Bosschloo
Zondag 6-5-18
Inhaal/beker
Dinsdag 8-5-18
19.00 tot 21.30 uur Han de Haan
21.30 tot 23.30 uur Bertus Wientjes + Albert Frederiks
Donderdag 10-5-18
21.30 tot 23.30 uur Tafeltennis
Vrijdag 11-5-18
21.30 tot 23.30 uur Martin Scholte vd mast
Zaterdag 12-5-18 VRIJWILLIGER VRIJWILLIGER
8.00 tot 13.00 uur Melle ter Horst Sven ten Voorde
13.00 tot 18.00 uur Vincent Kobossen Mick de Boer
Zondag 13-5-18 Niels Veldhuis
1e – 3e – 4e Rink van Zanten Christiaan Dommerholt
Dinsdag 15-5-18
19.00 tot 21.30 uur Boris (Greta) Bresser
21.30 tot 23.30 uur
Donderdag 17-5-18
21.30 tot 23.30 uur
Vrijdag 18-5-18
21.30 tot 23.30 uur Rene Klein Bussink
Zaterdag 19-5-18 VRIJWILLIGER VRIJWILLIGER
8.00 tot 13.00 uur Amer Faraman Joel Termate
13.00 tot 18.00 uur Aran Agema
Zondag 20-5-18
3e – 4e
Dinsdag 22-5-18
19.00 tot 21.30 uur Bert Middeldorp
21.30 tot 23.30 uur
Donderdag 24-5-18
21.30 tot 23.30 uur
Vrijdag 25-5-18 ………….
21.30 tot 23.30 uur
Zaterdag 26-5-18 VRIJWILLIGER VRIJWILLIGER
8.00 tot 13.00 uur Stan Grievink Lowie Hulman
13.00 tot 18.00 uur Mitchell Waanders Sieb Dieleman
Zondag 27-5-18
1e – 2e Machiel Henst Dirk Dieleman
Dinsdag 29-5-18
19.00 tot 21.30 uur
21.30 tot 23.30 uur
Donderdag 31-5-18
21.30 tot 23.30 uur
Vrijdag 1-6-18
21.30 tot 23.30 uur
Zaterdag 2-6-18 VRIJWILLIGER VRIJWILLIGER
8.00 tot 13.00 uur Voetbalkamp
13.00 tot 18.00 uur
Zondag 3-6-18
Dinsdag 5-6-18
19.00 tot 21.30 uur Han de Haan
21.30 tot 23.30 uur Bertus Wientjes +

Albert Frederiks

Donderdag 7-6-18
21.30 tot 23.30 uur Tafeltennis
Vrijdag 8-6-18
21.30 tot 23.30 uur
Zaterdag 9-6-2018 VRIJWILLIGER VRIJWILLIGER
Gerritstoernooi Mark Reit Luca Teuwsen
Jelle Spikker
Zondag 10-6-2018 Niels Veldhuis Sven ten Voorde
Dinsdag 12-6-2018
19.00 tot 21.30 uur
21.30 tot 23.30 uur
Donderdag 14-6-18
21.30 tot 23.30 uur
Vrijdag 15-6-2018
21.30 tot 23.30 uur