Bardienst

Donderdag 21-9-17
21.30 tot 23.30 uur tafeltennis
Vrijdag 22-9-2017 Toernooi 7×7
19.00 tot einde Martin Scholte vd Mast Rene Klein Bussink
Zaterdag 23-9-2017 VRIJWILLIGER VRIJWILLIGER
8.00 tot 13.00 uur Maher Faraman Thijs Havekes
13.00 tot 18.00 uur Karsten Oonk Jaap Salverda
Zondag 24-9-2017 1e thuis en opening Ouder Kind toernooi
9.30 tot 13.30 Joris de Leeuw Jelle Spikker
12.30 tot 17.30 Bas Vriezen Kristian Henst
13.30 tot 18.30 Mitchell Waanders Rink van Zanten
Dinsdag 26-9-2017
19.00 tot 21.30 uur Annet Marsman
21.30 tot 23.30 uur Bertus Wientjes Albert Frederiks
Donderdag 28-9-17
21.30 tot 23.30 uur
Vrijdag 29-9-2017
21.30 tot 23.30 uur Kaarten
Zaterdag 30-9-2017 VRIJWILLIGER VRIJWILLIGER
8.00 tot 13.00 uur Daan de Boer Jorrit van Heijst
13.00 tot 18.00 uur Sander de Witte Djobey ter Beek
Zondag 1-10-2017
xxx
Dinsdag 3-10-2017
19.00 tot 21.30 uur Annelies Huttinga
21.30 tot 23.30 uur
Donderdag 5-10-17
21.30 tot 23.30 uur Tafeltennis
Vrijdag 6-10-2017
21.30 tot 23.30 uur
Zaterdag 7-10-2017 VRIJWILLIGER VRIJWILLIGER
8.00 tot 13.00 uur Stan Grievink Luca Teuwsen
13.00 tot 18.00 uur Ahmed Diako Gianni Voors
Zondag 8-10-2017 1e thuis
12.30 tot 17.30 Niels Veldhuis
13.30 tot 18.30 Machiel Henst
Dinsdag 10-10-2017
19.00 tot 21.30 uur Han de Haan
21.30 tot 23.30 uur
Donderdag 12-10-17
21.30 tot 23.30 uur
Vrijdag 13-10-2017
21.30 tot 23.30 uur Kaarten
Zaterdag 14-10-2017 VRIJWILLIGER VRIJWILLIGER
8.00 tot 13.00 uur Lowie Hulman Sven ten Voorde
13.00 tot 18.00 uur Tom Vinkenstein Vincent Kobossen
Zondag 15-10-2017
xxx
Dinsdag 17-10-2017
19.00 tot 21.30 uur Bert Middeldorp
21.30 tot 23.30 uur
Donderdag 19-10-17
21.30 tot 23.30 uur Tafeltennis
Vrijdag 20-10-2017
21.30 tot 23.30 uur
Zaterdag 21-10-2017 VRIJWILLIGER VRIJWILLIGER
8.00 tot 13.00 uur Tim Heijenga Nick Berends
13.00 tot 18.00 uur Mark Reit M. van de Velde
Zondag 22-10-2017
xxx
Dinsdag 24-10-2017
19.00 tot 21.30 uur herfstvakantie
21.30 tot 23.30 uur herfstvakantie
Donderdag 26-10-17
21.30 tot 23.30 uur herfstvakantie
Vrijdag 27-10-2017
21.30 tot 23.30 uur Kaarten
Zaterdag 28-10-2017 VRIJWILLIGER VRIJWILLIGER
8.00 tot 13.00 uur J. ter Mate K. Bonte
13.00 tot 18.00 uur Mick de Boer Leon Kingma
Zondag 29-10-2017 1e thuis
12.30 tot 17.30 Christiaan Dommerholt
13.30 tot 18.30 Remon Lanters
Dinsdag 31-10-2017
19.00 tot 21.30 uur Annet Marsman
21.30 tot 23.30 uur Bertus Wientjes Albert Frederiks
Donderdag 2-11-17
21.30 tot 23.30 uur
Vrijdag 3-11-2017
21.30 tot 23.30 uur
Zaterdag 4-11-2017 VRIJWILLIGER VRIJWILLIGER
8.00 tot 13.00 uur Lytiano van Engelen Pascal Hopman
13.00 tot 18.00 uur Ties Schokker Tim Harmsen
Zondag 5-11-2017
Dinsdag 7-11-2017
19.00 tot 21.30 uur Annelies Huttinga
21.30 tot 23.30 uur
Donderdag 9-11-17
21.30 tot 23.30 uur Tafeltennis
Vrijdag 10-11-2017
21.30 tot 23.30 uur Kaarten
Zaterdag 11-11-2017 VRIJWILLIGER VRIJWILLIGER
8.00 tot 13.00 uur Danya Sadeghpoor Amer Faraman
13.00 tot 18.00 uur Jesper Grievink Daan Heijenga
Zondag 12-11-2017
Dinsdag 14-11-2017
19.00 tot 21.30 uur Han de Haan
21.30 tot 23.30 uur
Donderdag 16-11-17
21.30 tot 23.30 uur
Vrijdag 17-11-2017
21.30 tot 23.30 uur